زبان انگلیسی

گپ دوستانه در مورد زبان انگلیسی:

اولین و بهترین سوال برای شروع این میتونه باشه که چرا ما نمیتونیم بعد از گذراندن چند ترم در موسسه‌ها انگلیسی صحبت کنیم ؟

خب این سوال جواب‌های زیادی داره اما اگه بخوایم چندتاشو جواب بدیم از نظر ما اولین و مهمترین دلیل متد آموزشی و یا بهتره بگیم روش تدریس غلط میتونه باشه به خاطره همین اکثر دوستان بزرگسال بعد از اینکه برای مثال یک سال وقت گذاشتن اما هنوز نمیتونن آنطور که باید و شاید صحبت کنند. اما ما تونستیم راه حلی پیدا کنیم، این موسسه بعد از سال‌ها تدریس زبان انگلیسی با متد‌های مختلف همینطور تدریس تقریبا همهٔ کتابها امروز بهترین و خاصترین متد را پیش گرفته که در کمترین فرصت به بهترین نتیجه میرسه، لازمه بگیم که خاص بودن این متد این میتونه باشه که کتاب حذف شده و بدون اینکه نیازی به کتاب باشه ما انگیلیسی را آموزش میدیم ، یعنی‌ با این متد ما شمارا به جایی می رسونیم که شما بتونید واضح و روان بدون مکث انگیلیسی صحبت کنید.

 سوال ، چرا کتاب حذف شده؟

در جواب میتونیم بگیم همیشه تجربه ثابت کرده وقتی‌ کتاب وجود دارد شاگردا به شدت وابسته کتاب میشن و اگه کتابو ازشون بگیری انگار علم را ازشون گرفتی‌ و تقریبا صحبت کردنشون وابسته به کتاب می‌شه، خوب حالا تصور کنید شما حتا یک صفحه کتاب هم ندارید حالا میخواید از چی‌ کمک بگیرید که صحبت کنید ؟ ما شمارو قادر به صحبت کردن می‌کنیم بدون وابسته بودن شما به چیزی و اینجاست که شما مجبور میشید صحبت کنید و این سعی‌ و تلاش در کلاس و در حضور استادتون منجر به روان صحبت کردن شما می‌شه که این می‌شه اولین دلیل حذف کتاب در این متد. اکنون ما این متد را در ۶۰ جلسه یعنی‌ ۸ ماه گسترش دادیم یعنی‌ از نظر ما اگر شما فقط ۸ ماه وقتتان را به ما بدهید ما انیگلیسی را به شما آموزش میدیم که از نظر ما این زمان بسیار عالی‌ و کافی‌ می‌باشد، این ۸ ماه در غالبه ۴ ترم ، هر ترم ۱۵ جلسه میباشد. یعنی‌ کافی‌ فقط ۸ ماه هفته‌ا‌ی ۲ جلسه زحمت بکشید و تا موسسه تشریف بیارید تا اتفاقی‌ که ما می‌خوایم برای شما به وقوع بپیونده، اتفاقی‌ که دربارش حرف می‌زنیم از راه های مختلف به وجود میاد ، برای انگلیسی یاد گرفتن یکسری کارها لازمه مثل تلاش واسه حرف زدن مثل تماشای فیلم یا ساختار ساختن تمامی این موارد و همهٔ عناصر مهم که باعث می‌شه شما بتونید صحبت کنید را ما جمع آوری کردیم، تحقیق کردیم بررسی کردیم و با توجه به سابقه درخشان و خوبی‌ که در بحث آموزش داریم در این متد جمع آوری شد یعنی‌ در این ۶۰ جلسه که با کمک اساتید با سابقه و با تجربه مدیریت میشوند.

چرا موسسه علوم و فنون برای انگلیسی؟

البته برای اینکه شما بتونید صحبت‌های مارو بهتر درک کنید ما این امکان را گذشتیم که از شنبه تا ۴شنبه از ساعت ۴ الی‌ ۷ تشریف بیارید موسسه و یک جلسه مهمان ما از کلاس استفاده کنید تا بتونید بهتر با متد منحصر به فرد ما آشنا بشید چون ما مدعی هستیم اولین سیستم آموزش زبان بدون کتاب و همچنین آموزش فقط در ۸ ماه را داریم.

Private

و حال اگه به دلیل کمبود زمان و یا هدفهای خاص مثل شرکت در مصاحبه های کاری و یا آزمون‌های خاص و یا مهاجرت به دنبال کلاس‌های خصوصی هستید ما همین متد را به صورت خصوصی در موسسه و یا محل سکونت شما فراهم میسازیم که ساعت‌های و روزهای کلاس قابل مذاکره می‌باشد.

IELTS

و اما کلاسهای آیلتس بعد از گذراندن  ۶۰ جلسه ذکر شده در موسسه فقط با برگزاری ۱۵ الی‌ ۲۰ جلسه خصوصی و تمرکز بر‌ا‌ی این آزمون نمرهٔ ۶.۵ الی‌ ۷ تضمین میگردد زیرا در بحث این آزمون تکنیکها باید تقویت بگردد که توسط آن دسته از اساتید حرفه ای ما که فقط در این امر فعالیت میکنند امکان پذیر میباشد.

TTC

مفتخریم اعلام کنیم در بحث با ارزش آموزش توانایی برگزاری کلاسهای تربیت معلم را همچنان داریم که در این دورهٔ بسیار کاربردی دوستانی که تسلط به انگلیسی دارند و همچنان علاقه به تدریس این زبان، میتوانند با شرکت در این دوره‌ها که ۱۰ جلسه ۳ ساعته می‌باشد آمادگی تدریس را پیدا کرده و همچنان مدرک معتبر از این موسسه دریافت کنن. که این دوره‌ها به طور خاص توسط مدیریت دپارتمان زبان انگلیسی‌ برگزار میگردد و از کیفیت بالائی برخوردار میباشند.

برنامه دوره ها

ترمساعت تشکیلروزهای تشکیلظرفیت کلاستاریخ شروع دورههزینه دوره (تومان)
EN117:30 - 16یکشنبه / سه شنبه1095/5/5200000
EN118:30 - 17یکشنبه / سه شنبه1095/5/17200000
EN119:30 - 17یکشنبه / سه شنبه1095/5/31200000
ترمساعت تشکیلروزهای تشکیلظرفیت کلاستاریخ شروع دورههزینه دوره (تومان)
EN117:30 - 16دوشنبه / چهارشنبه1095/5/4200000
EN118:30 - 17دوشنبه / چهارشنبه1095/5/20200000
EN119:30 - 17دوشنبه / چهارشنبه1095/5/27200000

دوره فشرده مکالمه


ترمساعت تشکیلروزهای تشکیلظرفیت کلاستاریخ شروع دورههزینه دوره (تومان)
EN120 - 17شنبه1095/5/6200000

دوره فشرده 10 ساعت آموزشی با شهریه 45000 تومان

روزتاریخ  شروعساعت برگزاریمحل برگزاریشهریه
شنبه95/5/3020 - 18:30شعبه قائم مقام45000 تومان
شنبه - دوشنبه95/6/111 - 9:30شعبه قائم مقام45000 تومان

معرفی آزمون های بین المللی زبان ترکیه

معرفی آزمون Ales این آزمون،آزمون ورود به تحصیلات تکمیلی می باشد.که مورد قبول تمامی دانشگاههای ترکیه و قبرس شمالی است. این آزمون به عنوان امتحان ورودی تحصیلات تکمیلی بوده و برای ورود به دانشگاههای ترکیه می باشد.این آزمون دوبار در سال در ماههای may (اواخر اردیبهشت) و) December اواسط آذر) در شهر آنکارا توسط OSYM برگزار می شود. این آزمون شامل 2 بخش Qantitative یا verbal و sayisal یا Sozel می باشد.

حداقل امتیاز لازم برای رشته های مهندسی 62 و فقط شامل ریاضی و فیزیک و هوش است. و برای رشته های غیر مهندسی از بخش ریاضی نیز حداقل 55 می باشد. این آزمون حاوی سوالات ریاضی و هوش می باشد. حداقل رتبه و امتیاز این آزمون 35 می باشد. دواطلبان پس از قبولی در آزمون با داشتن شرایط لازم به مصاحبه دعوت خواهند شد. آزمون Ales شامل سوالات هوش و ریاضی و ادبیات ترکی استانبولی می باشد.

معرفی آزمون مهارت ترکی Tys را در جهت ارزیابی یک امتحان که می تواند زبان ترکی را بر اساس روش بین المللی و TYS موسسه یونس امره پروژه آزمون مدرن ارزیابی کندو تمامی جنبه های مهارت های زبان آموزان را با یک استاندارد و اعتبار بین المللی نشان دهد،راه اندازی کرده است . در راستای این امر،هدف بر این اساس میباشد که میزان تسلط زبان ترکی به عنوان یک زبان خارجی به همراه یک آزمون که در چارچوب مشترک اروپا و مرجع زبان است،مورد سنجش و آزمون قرار گیرد.

جوانب کلی این آزمون به شرح زیر میباشد:

 • این آزمون به صورت یک آزمون مهارتی و تراکمی میباشد.
 • این آزمون برای سنین بالای 16 سال میباشد.
 • این آزمون طبق اصول و مرجع اروپا از سطح پایه با مشخصات و شاخصه های سطوح بر گزار میشود.
 • در مرحله اول ،آزمون به صورت یک امتحان کتبی طراحی خواهد شد که می تواند بصورت اینترنتی نیز برگزار شود.
 • بدلیل فشردگی و محدودیت زمانی،دسترسی از سطح A1 به C2 امکان پذیر نمی باشد.به همین دلیل،آزمون به گونه ای طراحی خواهد شد تا بخش درک متون و شنیداری در سطحB1-C1 قرار بگیرد و بخش مکالمه و نوشتار در سطح A2-C2 ارزیابی شود.
 • در بخش مهارت درک متون،40 سوال به صورت گزینه ای مطرح میباشد.
 • در بخش نوشتاری،2 سوال می باشد که بصورت کلی مورد ارزیابی قرار میگیردبا استفاده از روش Holistic rubric scoring key
 • در بخش شنیداری ، سوالات از یک مرکز صوتی پخش خواهد شد و دانشجویان بعد از شنیدن سوالات به آن ها پاسخ می دهند.
 • در بخش مکالمه 2، 3 مرحله مکالمه وجود دارد.
 • شروع کار با سوالات آسان می باشد.
 • سوالات آزمون مبتنی بر استاندارد بین المللی ALTE آژانس اعتبار بین المللی توسط اتحادیه اروپا می باشد.
 • اقدامات ابتدایی و نهایی جهت ثبت نام در آزمون توسط سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
 • آزمون بصورت دوره ای در مراکز اصلی انستیتو،مراکز فرهنگی یونس امره در خارج از کشور با همکاری دانشگاه ها صورت خواهد پذیرفت.

آزمون Tomer

مرکز علمی و تحقیقاتی زبان ترکی و خارجی به منظور آموزش زبان ترکی به خارجی ها تاسیس گردید.این مرکز مسئول آموزش زبان ترکی به خارجی ها می باشد. این مرکز فعالیت های زیادی در زمینه ی سمینار، دوره ها،کتاب ها و مجلات را دارد. این مرکز آزمون Tomer را برگزار می کند که هم در داخل ترکیه و هم در خارج از ترکیه صورت می گیرد. در ترکیه حدوداٌ 20 مرکز آزمون Tomer وجود دارد. قدیمی ترین مراکز برگزاری آزمون تومر، آنکارا تومر و قاضی تومر می باشد.


لازم به ذکر است

موسسه آموزش عالی آزاد علوم وفنون تهران برای اولین بار در ایران مجوز برگزاری آزمون های TOMER را دارد و این آزمون ها از دانشگاه های üsküdar – Doğuş –Dilmer –Beykent ترکیه میباشد که در موسسه علوم و فنون تهران برگزار و مدارک از ترکیه صادر و ارسال میگردد.